SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia me lokalet dhe me oborr në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
560 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
84002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prona është e pakontestueshme.Shtëpia është e re,i ndërtuar me material të fortë.Ka tri lokale,podrumin dhe kati për banim.Ka sipërfaqe prej 560 m2. Prona gjindet ne lagjen tabahana në rrugën kryesore.Ka edhe oborin e madh të cilën të interesuarit mund të shohin ne foto.Të interesuarit për informata të tjera mund të kontaktojn këta telona mobile : 044 306 724..DHE 044 190 981.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »