SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall prej 48 ari ne magjistralen prishtin-peje
Çmimi :
€270,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '15
Madhësia :
48 m²
ID e produktit :
84006
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes 48 ari truall ne magjistralen prishtine-peje ne fshatin llspushnik, trualli ka dalje ne magjistrale dhe ne rruge lokale eshte i pershtatshem per cdo lloj veprimtarie veqanerishte per pompe benzine, hipermarket, restaurant etj. bej ndrrim me banese ne prishtine mbi 80m2

Pres bleres serioz tel&viber. 044 159 931
Informata rreth publikuesit
gezim
Prishtinë
044 159 931
llapushnik, vukoc [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »