SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Bregun e Diellit, banesat e Bardhe.
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
84017
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne Bregun e Diellit, banesat e Bardhe.
Banesa ka siperfaqe 60m2 eshte ne katin perdhese ne dokumente eshte Lokal.Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e renovuar, mobiluar dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi eshte 65000euro. Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregun e Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »