SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESE ME QERA NE LAGJEN ARBERIA (DRAGODAN)
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
21 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
114 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
84020
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ BANESE ME QERA NE LAGJEN ARBERIA ISH DRAGODAN AFER KOMUNES SE RE, PERKATESISHT AFER FIVE STAR FINTES. BANESA KA DHOME DITE, KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, DY BANJO, DY BALLKONA DHE DEPO. BANESA ESHTE NE KATIN E 6 DHE POSEDON LIFT FUNKSIONAL. BANESA ESHTE KOMPLET E MOBILUAR ME STIL MODERN ME TE GJITHA MOBILET E REJA DHE GJITHA PAISJET E NEVOJSHME ME TV DHE INTERNET. INFORMATA 045-469-583 (viber) erjon92@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Erjon
Prishtinë
045469583
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »