SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojm banes me qira te Siriusi.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:37
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
84027
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka tri dhoma gjumi sallon kuzhine dy banjo dy ballkona.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e emobiluar e gatshme per banim.
Cmimi: 400 Euro
tel: 044/670-608
044/301-283
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »