SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje ne Lagjen Mati 1 ndertesat e Chelsea Point.
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
ID e produktit :
84033
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne shitje ne Lagjen Mati 1 ndertesat e Chelsea Point.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine, dhome gjumi, banjo, teras dhe garazhen.
Ndertesa ka rojtare, vezhgim te kamerave 24 ore, kendin e lodrave per femi, garazhe, 24/7 uje
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »