SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 96m2 ne LAgjen e Muhaxherve.
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
84057
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 96m2 ne Lagjen e Muhaxherve.
Banesa eshte ne katin e tete ka lift ne funksion, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase,
Çmimi i shitjes eshte shum i volitshem 800 euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »