SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi per shitje ne Veternik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:56
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
280 m²
Viti i ndërtimit :
2015
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
84065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Veternik lagje komplet e re e ndertuar dhe urbanizuar.
Shtepia posedon 280m2 me 4 ari truall
Kati 1: Sallon te madh me kuzhinë, koridor, banjo dhe ballkon.
Kati 2: 3 dhoma te fjetjes,koridor, 2 banji dhe 2 ballkona
Poashtu shtepia posedon edhe garazhen.


Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Për më shumë oferta klikoni likun më poshtë:
www.peshkuiarte.com/m1realestate 
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »