SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në shitje ose nderrim në qendër të Prishtinës, Rr. Rexhep Luci ( përball stacionit policor)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '17
ID e produktit :
84071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 85m2 netto + 23m2 netto podrumi në shitje ose nderrim, në qendër të Prishtinës, Rr. Rexhep Luci (përball Stacionit Policor)

Kati: 1
Sipërfaqja: 85 m2 netto
Sallon: 1
Dhoma gjumi: 2
Kuzhinë: 1
Banjo-WC: 1 (mundësi të bëhen 2 – në të dy anët e banesës)
Ballkona: 2
Depo (Shpajz): 1
Podrumi: 23m2 netto (mund të bëhet dyqan)

Banesa gjendet në katin e 1, dhe është e përshtatshme për lokal apo zyre, sepse ka pamje në të tri anët e ndërtesës.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni në numrat kontaktues:
044/514 488 045/701704
044/894 794
Informata rreth publikuesit
Edi
Prishtinë
045701704
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »