SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banese luksoze me hapsire prej 250m2 kati I-re dy hyrje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
84228
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bansa shum luksoze me hapsire te madhe prej 250m2

Banesa posedon:
Sallonin
Dy dhoma gjumi
Kuzhine moderne ekskluzive
Dy banjo
Keto te gjitha se bashku kane hapsire prej 180m2 ndersa kesaj hapsire i eshte e bashkangjitur banesa tjerer me hapsire prej 90m2 e cila poashtu posedon :
Sallonin dhome ndeje
Dhoma gjumi 2 cope
Banjo 2
Shpajz dhe terase

Banesa ka hyrje te veqante nga rruga kryesore qka e bene shum te pershtateshme per bisnese si ordinance mjeksore zyre si dhe veprimtari tjera ekonomike

Vlene te theksohet se banesat jan ne Katin e pare- te reja dhe nuk shiten ndarazi por vetem si nje banese se bashku me siperfaqe prej 250m2

Cmimi sipas marreveshjes nuk pranojme kompesime

Eshte oferte dhe mundesi e veqante sepse ofrohet hapsire e madhe ne nje vend ndersa gjendet ne lokacion shum te pershtateshem

044507518 ose Viber
Informata rreth publikuesit
Creative Sh.p.k
Kaçanik
044507518
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »