SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne terasen e objeltit Te Santini hapsira 450m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Prill '16
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
450 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi
ID e produktit :
84231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banese gjysem ndertim dhe terasa e objektit TE SANTINI Ndertimi i vrazhdet Hapsira totale prej 450 m2 Hapsire banimi 400 m2 Terasa me hapsire te mjaftueshme dhe pamje te bukur nga qyteti Eshte e pershtateshme per ndertim te Penthouse plan i hapur Cmimi i voliteshem pranojme edhe kompenzime vetura luksoze por jo me shum se 30 % te vleres Munde te na kontaktoni edhe Viber +37744507518
Informata rreth publikuesit
Creative Sh.p.k
Kaçanik
044507518
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »