SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 157m2 me qira per ZYRE ne Qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:08
Madhësia :
157 m²
ID e produktit :
84269
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 157m2 me qira per ZYRE ne Qender te Prishtines.
Zyra eshte ne katin e dyte, ka siperfaqe 157m2, ka 5 hpsira pune dhe terase 300m2.
Zyra eshte e pershtatshme per gjdo lloj veprimtarije.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »