SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dergo Shpalljen Tuaj per Shitje dhe Qira te Patundshmerive
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:07
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
84627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dergo shpalljen tuaj ose kerkesen tuaj ne :

- Tel: 044 302 000 ( dhe ne viber )
- Email :agjensioniprishtina@hotmail.com
- Facebook: agjensioni per patundshmeri prishtina
- Web: www.prishtina-city.com 

Dhe mere rezultatin qe kerkon
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Prishtina [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »