SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli prej 4 ari ne udhen qarkore (Porodin) GJILAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '15
ID e produktit :
84673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli ne udhen qarkore (Porodin) GJILAN me uje , kanalizim , rryme dhe rruge per me shume informata 045 240 142
Informata rreth publikuesit
Steven
045 240 142
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »