SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dy Shtëpi në shitje
Çmimi :
€290,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:12
ID e produktit :
84686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtëpi në siperfaqe rreth 8.80 Ari.

Shtepi dy katëshe me nga 280m2 posedojnë këtë rënditje:

Kati përdhes: Bodrum , një dhomë,kuzhinë, një depo , një banjo dhe një garazhë.

Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë, një dhomë dhe një banjo.

Kati i dytë posedon : një paradhomë , tri dhoma gjumi dhe një banjo.

Dyshemeja e tëra llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.

Shtepitë posedojnë infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit i dyaneshëm : ujësjellës dhe bunar.

Shtëpitë gjenden afër rrugës qarkore.

Çmimi i shtëpive është 290.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.

Mund të na kontaktoni në :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afër postës së vogël)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »