SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË ARBËRI
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
84716
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË ARBËRI, AFËR KOMUNES SE RE, KATI 5, ME SIPËRFAQE 90m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 125.000Є, POSEDON EDHE GARAZHË ME SIPËRFAQE 22m2, ÇMIMI 7.000Є,

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »