SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '15
ID e produktit :
84829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali eshte 50 metra katrorme banjo , i pershtatshem per qdo biznes afarsit eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon komplet infrastrukturen . Leshohet me qmim shume te volitshem.
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »