SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana afer Shkolles fillore Hasan Prishtina
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
57 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
84890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpiana D9 H5 kati i IV. Banesa i ka gjithsej 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon. Posedon bodrum te vogel.Banesa eshte 100m larg shkolles fillore Hasan Prishtina.Eshte banes e ndertimit te vjeter, me aktvendim te vjeter i ka 57.46m2.
Informata rreth publikuesit
Edis
Prishtinë
049282472
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »