SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka para kforit grek
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
ID e produktit :
84893
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka mbrapa kforit grek, e pershtatshme per vikende, restaurante, hotelieri dhe biznese te ndryshme. Toka ka siperfaqe prej 53 ha(hektar) qe shtrihet pergjate rruges se asfaltuar ne te dy anet. Me mundesi ndarje mbi 5,10,15 ha etj., sidhe mund te ipet per shfrytezim per qellime investimi. Cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Xhelal
Ferizaj
044112422
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »