SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA SHITJE OSE QIRA 110.8 M2 NE LAGJEN E MUHAXHEREVE ```
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 19:53
ID e produktit :
84895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET OSE LESHOHET ME QIRA BANESA 110.8M2 NE LAGJEN E MUHAXHEREVE AFER HOTEL AFA.

STRUKTURA: SALON ME KUZHINE, TRI DHOMA GJUMI, WC, BANJO.
BODRUM DHE GARAZHE.

ÇMIMI: 115000€
QIRAJA: 500€

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »