SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
truall ne brezovice
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Korrik '16
ID e produktit :
84912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli 47 ari ne Brezovice pergjate rruges, i pershtatshem per pushime, vikende, restaurante dhe veprimtari te tjera hotelierike, cmimi sipas marreveshjes.
Informata rreth publikuesit
Xhelal
Ferizaj
044112422
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »