SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shtëpi 324m2, në shitje në Matiqan-me LEJE NDËRTIMI.
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
324 m²
Viti i ndërtimit :
2011
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
84913
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 324m2, në shitje në Matiqan-me LEJE NDËRTIMI.
Shtpia gjendet afër stacionit 3A të autobusëve në lagjen private. Shtëpia ka 3 Ari Truall si dhe ka Fletë Poseduese (KA LEJE NDËRTIMI).

Shtpia ka gjithsej 3 kate ku përfshihen:
Podrumi:
2. Garazha
1. Kuzhinë verore
1. Dhomë
1. Depo

Kati përdhes:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi (me banjo)
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi (njëra master bedroom)
2. Banjo
1. Teras (në dhomë gjumi)

Shtpia i ekspozohet ndriqimit natyral nga lindja deri në perëndim të diellit, ndërsa pozicioni I mundëson pamje panoramike të malit përballë (pasi që nuk pengohet nga ndërtimet)
Shtpia është e ndërtuar nën mbikqyrje complete të arkitektit si dhe ka dosjen e shtpisë për gjithë cfarë është punuar dhe investuar.
Uj 24 or (+rezervaruji) si dhe pusi për ujitje.
Pranohet edhe kompesim (banesa në kate të ulta 1-2).

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »