SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Troje per ndertim te ulte dhe te larte
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '15
ID e produktit :
84925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim troje për ndertim të ulte dhe të lartë, mundesia e ndarjes se trojeve sipas planit dhe kerkeses.
Lokacioni : Trojet gjinden ne rrugen Jeton Terstena, afer Gjimnazit te ri, reth 500 m ne largesi nga qendra e qytetit perkatesisht parku i qytetit., lokacion ky mjafte atraktive per ndertim te shtepive apo ndertesave te larta me pamje nga te gjitha anet, qasje ne rruge te asfaltuar dhe infrastruktur tjeter komplet.

Dokumentacioni i rregulluar.

Çmimi varesisht prej kerkeses ne cilen pjese, sepse parcela eshte mjafte e madhe dhe sipas mareveshjes.

Te interesuarit te lajmrohen ne tel :045 959 155 Burimi
Informata rreth publikuesit
Burim
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »