SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Aktash.
Çmimi :
€500,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:12
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
84929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 300m2 në shitje në lagjen Aktash.
Shtëpia gjendet 1 rrugë më poshtë se Universiteti Iliria, në nja lagje shumë të qetë.
Shtëpia ka gjithsej 3 kate (Podrumi, Përdhesa si dhe kati i Parë) dhe ka gjithsej 4.3 Ari truall.
Shtëpia është e ndërtuar në vitet ’70-’80 mirëpo është e rindërtuar dhe e renovuar në vitin 2010.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »