SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 35m2 ne Bregun e Diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:36
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
84933
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 35m2 ne Bregun e Diellit.
Banesa eshte ne katin e trete ndersa nga pllatoja i bije kati i pare.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine, koridor dhe banjo.
Informata rreth publikuesit
Omega
Prishtinë
045401212
Bregun e Dillit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »