SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Truall në Vushtrri
Çmimi :
€26,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '15
Madhësia :
410 m²
ID e produktit :
84945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet trualli prej 4,10 ari në Vushtrri rr ,,Milaim Salihu,, te xhamia e Banjskalive.Rruga është e shtruar me kocka dhe në truall gjindet uji dhe kanalizimi.Qmimi 6500 euro ari.
Kontakt : Azem Muzaqi
044 341 171 -Kosovë
+41791030682 -Zvicër
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »