SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira/Apartment for rent
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '15
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
84954
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne qender te Mitrovices afer Komunes e cila eshte e gatshme nga data 1 Qershor,
Banesa ka kete perberje: 1 dhome e gjumit, salloni i madh bashke me kuzhine, koridor, banjo dhe eshte e mobiluar teresisht dhe e re, eshte ne katin e pare.

info 044 102 972 dhe 049 196 477
Informata rreth publikuesit
Banese me qira
Mitrovicë
049 196 477
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »