SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BANESEN TE AMBASADA E ZVICRRES
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
84972
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen te Ambasada e Zvicrres, banesa gjindet ne perdhes eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje ;

sallon me kuzhine
dy dhoma gjumi
koridor
teras
banjo

Cmimi i banese per m2 eshte 1000 euro/m2 qe i bije ne total 80.000 euro..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate

Kontakti nga ora 09:00 - 20:00

mob: 044 968 171

049 838 866

e-mail: bledi-estate@hotmail.com

viber: +38649 838 866
Informata rreth publikuesit
BLEDI ESTATE
Prishtinë
044 968 171
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »