SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet trualli ne lagjen 'Qyteti i ri Montei' te ish kazerma
Çmimi :
€325,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '15
ID e produktit :
84978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pershendetje

Shes truallin me siperfaqe prej 25 ari, trualli ka urbanizim nga komuna e Gjilanit per ndertim te larte me objete te larta, siq shihet ne foto lagjja posedon qendren medicionale, qerdhen e femijeve,
etj...
Trualli eshte ne pronesi familjare qe shume vjet, me dokumente te rregullta. Trualli shitet ne teresi, nuk ndahet dhe priten bleres serioz.

Qmimi 130 euro per meter katror ose qmimi total i truallit 325,000 euro

Per informata tjera kontaktoni ne numrin e telefonit: 044-297-274
Informata rreth publikuesit
Dren
Lagjja Montei, ish kazerma [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »