SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet gasonjerka me qira te lagjeja e spitalit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
ID e produktit :
85063
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
eshohet me qira banesa garsonjere me kushte shume te mira banimim me 40m2 gjindet 100m nga rrethi i eulexit kati 3 me siperfaqe 40m2, eshte e mobiluar sic shihet ne foto. Cmimi eshte 190 euro/muaj,plus depozit per qeshtje sigurije

Ka dhome te dites, kuzhinen , koridorin dhe banjon

049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »