SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 47m2 ne Mati 1, ndertesat e Capave.
Çmimi :
€43,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
47 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
85065
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 47m2 ne Mati 1, ndertesat e Capave.
Banesa eshte ndertim i ri me leje ndertimi, ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar komplet dhe per momentin eshte e leshuar me qira.
Çmimi i shitjes eshte 43000euro. Nakontaktoni nr nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »