SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banEsa me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
85071
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne qeneder perball policis, rruga hajdar dushi.Banesa eshte 90 m dhe ka renditje: salloni sbashku me kuzhin, dy dhoma gjumi dhe banjo me wc.Banesa eshte e mobiluar mir.Qmimi sipas marreveshjes Tel: 044 234 661
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »