SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet banesa me qira ne kalabri ish-emshir
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
85073
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne kalabri ish-Emshir te banesat e Fitores ne katin e 5,me lift e mobiluar ne tersi me kushte shume ta mira banimi dhe ka kete renditje:

– Dhoma e dites, me kuzhine
– Dhoma e gjumit,
– Banjo,
– Terasa
çmimi i qirase mujore eshte 200 euro plus depozite per qeshtje sigurije

tel. 049123275

e-mail: ecovitas@yahoo.de
Informata rreth publikuesit
Eco-Vita
Prishtinë
049123275
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »