SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme lokal dhe depo me qira!
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Qershor '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
85089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Lokali te jete afer 500 m2, plus depo afer saj.
- Duhet t'i kete me shume se 10 vende per parking.
- Sigurim
- Lokacioni qe preferohet: Zona industriale, rruga per Fushe Kosove, rruga per Ferizaj apo diku afer qytetit te Prishtines!

Per me shume info na lajmeroni ne numrin e tel: 044 307245
Ose nese keni foto na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744307245)
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »