SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 50m² kati i 6-të te Prishtina Stars në Kalabri
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:23
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Pishinë, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
85091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 50m² në katin e gjashtë te Prishtina Stars, në lagjen Kalabria. Banesa ka orientimin në Lindje dhe këtë përbërje të hapësirës:
- salloni, kuzhina dhe trapezaria
- 1 dhomë e fjetjes
- banjo
- koridor
Çmimi është 1000 Euro për m².
Çmimi është 1100 Euro për m² me mobilje.

Agjensioni Dion
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »