SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj lokalin me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Nëntor '15
ID e produktit :
85096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj lokalin me qira . Lokali gjendet perball rektoratit (afer MCM) lokali gjendet ne katin e dyte eshte ne gjendje shum te mire dhe i plotson te gjitha kushtet per biznes per me shume info : 044666576
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fahri
044666576
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »