SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcella ne Bernice te Eperme, afer Restaurant " Contry House".
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:53
ID e produktit :
85115
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcella ne Bernice te Eperme, afer Restaurant " Contry House", 65ari dhe 1 hektar e 44 ari.
Çmimi eshte shum i volitshem 1500euro per ari.
Na kontaktoni ne nr: 044 309 315
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bernice [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »