SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira lokalin 44m2 te sapondertuar nga kompania Model Sl
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '15
ID e produktit :
85127
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira lokalin 44m2 te sapondertuar nga kompania Model Slovenia. Lokali gjendet ne Fushe Kosove prapa shkolles fillore Mihajl Grameno, rr. Shefki Kuleta, me saktesisht te udhekryqi ku gjenden lokalet e kompanise “Majanca”. Posedon: banjon, ngrohje qendrore, ka vendparkim para lokalit dhe I pershtatsem per veprimtari te ndryshme. Çmimi 280 EUR (i negociushem).Per çdo informate mos hezitoni te kontaktoni ne tel. 044 210 363 e-mail: shpend.ibrahimi@osce.org. Ju mirepres.
Informata rreth publikuesit
shpend.ibrahimi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »