SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA ME SIPERFAQE 88.85M2```
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:22
ID e produktit :
85169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE, AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO, ME SIPERFAQE 88.85M2, NE KATET 3,6, 7 DHE 8.
.
ÇMIMET: 500€/M2 PER KATET 1,2,3, 480€/M2 KATI 4, 460€/M2 KATI 5, 440€/M2 KATI 6, 420€/M2 KATI 7, 400€/M2 KATI 8.
PAGESA PER 3 VITE, ME PJESËMARRJE 30%, + 50€/M2.
BANESAT PERFUNDOJNE DERI NE FUND TE VITIT 2015.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona PLUS
Prishtinë
045534717
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »