SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me dy lokale afariste në shitje
Çmimi :
€350,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
ID e produktit :
85187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me dy lokale afariste.

Shtëpi tri kate me 2.80 Ari me rreth 330m2 të banueshme.

Kati përdhes posedon: katër dhoma dhe një banjo.

Kati i parë posedon: Sallon , kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe dy banllkone.

Kati i dytë :tri dhoma , një banjo dhe dy ballkona.

Dyert dhe dritaret janë prej druri, dyeshemeja e tera parket.

Shtëpi me infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit i dyanëshëm, ujesjellës dhe bunar.

Lokalet posedojn rreth 74m2 , të cilat janë në shfrytëzim posedojn nga një banjo.

Shtëpia gjendet në rrugën e Prishtinës.

Çmimi i shtëpisë së bashku me lokale është 350.000 euro.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afer postes se vogel)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »