SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
€650.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
85192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me 105m2 të banueshme ,në katin e V-të banues.

Banesa posedon sallon së bashku me kuzhinë , dy dhoma gjumi , dy banjo dhe dy ballone.

Banesa pritet të jetë e gatshme për banim në shtator të këti viti.

Çmimi i banesës është 650 euro për m2.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.

Mund të na kontaktoni në :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afër postës së vogël)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 


Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »