SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Parking Privat
ID e produktit :
85213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesa ne Lagjen Arberia 3 Komuna e Re kemi banesa lloj te ndryshem nga gasoniera 43m2 deri ne penthouse 130m2 banim dhe 110m2 teras Siguroni Panoramen e Prishtines
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
045388884
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »