SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 66m2, kati i 2-te, ne lagjen e Spitalit
Çmimi :
€46,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:00
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
66 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
85225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe 66m2,neto kurse bruto 75 m2 ne katin e 2-te, ne lagjen e Spitalit. Eshte ndertim i ri dhe ka hapesire te shfrytezuar ne menyre shume te pershtatshme e funksionale. Ka nxemje qendrore me sistem gjerman dhe ujin 24 ore. Perbehet prej ketyre hapesirave:
- qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma te fjetjes
- banjo
- koridor
- ballkon
Banesa shitet vetem me kuzhine.
Qmimi eshte 46.500 euro, i diskutushem.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956 ose 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »