SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 58m2 në shitje në lagjen Dardania.
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Janar
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
85235
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 58m2 në shitje në lagjen Dardania.
Banesa gjendet afër Postës Kryesore PTK dhe është në katin e VIII-të (lifti punon).
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »