SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Urgjent - Shitet Shtepia ne Bregun e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
85237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Urgjent shtepia në Lagjen Bregu i Diellit - Prishtine afer Kolegjit Iliria.
Te Dhenat ne Detale.

Shtepia eshte 2 kateshe + nenkulmi.
Shtëpia ka gjithsejt 300m2 me gjithe gjelbrimin
Shtepia ka kete perberje :
* Sallon me kuzhine
* 6 dhoma te gjumit
* 2 banjo
* 2 ballkona
Leja e ndertimit leshohet deri ne 4+1 . Ndodhet ne vendin dhe nga lagjet me te qeta ne Prishtine.

MUND TE BEHET NDRRIM ME BANESE MBI 80 M2 NE PRISHTINE.
Nr. i Tel, KS - 049895336(KS) // {MNE - {+38269934266(VIBER)}
Email. prelvukaj1t@Hotmail.com

çmimi normalisht qe eshte i diskutueshem. Ju mirpresim.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
049895336
Dervish Rozhaja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »