SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira te Shkolla Teknike, rruges per Germi.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:51
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
85238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 45m2 me qira te Shkolla Teknike.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine, dhome te gjumit, banjo dhe terase. Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja.
Çmimi i qirase eshte 250 euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sami Frashëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »