SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (Kodi 101/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
85241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 2katshe te banuar ne Gjilan posedon 2.5 ari, kati i par e ka 1 sallon 1 kuzhin 1 dhom dhe nje banjo. kati i dyt i posedon 3 dhoma, 1 banjo, po ashtu ka edhe nje terras,garazhd,bunar,shtepia posedon infarastuktur te plot,shtepia gjindet 200m larg spitalit te qytetit, Qmim sipas marrveshje... Jeti Shpk mund te na kontaktoni permes nr te tel,
049217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose permes email; jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »