SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia me 200m2 (Kodi 106/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Viti i ndërtimit :
2010
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
85243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia 2katshe ne Gjilan dhe ka 2.5 ari,kati i pari posedon 1.sallon 2.dhoma 1.kuzhin dhe 1.banjo dhe 1.shpazj, ndersa kati i dyt ka 1.sallon, 2.dhoma 1.banjo dhe i ka dy terras, ka bunar,shtepia esht ndertu ne 2010, Qmim sipas marrveshje, Jeti Shpk. mund te na kontaktonin ne keta nr;;
049217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »