SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne lagjen e re Okra,afer Baumarketit-Prishtine
Çmimi :
€280,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Korrik '17
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
400 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
85250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi luksoze ne Prishtine ne Lagjjen Okra, (afër lagjes Marigona 2; Veternik),
Sipërfaqja: 396m2, 3ari,
Podrum + 2 kate,

Kati I:
-Kuzhine,
-Trapezari,
-1 Sallon i madh,
- nje dhome gjumi ,
- njeBanjo,
- Depo ushqimi,
- 1 Kamin,
- Korridor,

Kati II :
-4 dhoma gjumi
- 2 Banjo
- nje tarase ekstra te madhe
- 2 ballkona
- korridor

Gjysmë përdhesa:
- tri Ordinanca (tri dhoma),
- 2 banjo,
- plus 2 dhoma,
-korridori dhe kaldatorja.

Garazha:
-(derë automatike)

Shtesë :
-Ngrohje qendrore,
-Bunari me gypa betoni (Fi 1000) përplot ujë,
-Rrethojë moderne,
-Rrufepritës,
-Internet,
-TV kabllor,
- Instalimi i alarmit,
- rryge ne te dyja anet

Çmimi:280000

tel:044358416
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
4 Llullat [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »