SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
2014
ID e produktit :
85252
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 5 dhoma gjumi, 2 dhoma te ndenjes, 5 ballkona dhe 5ari truall.
Informata rreth publikuesit
Flutura
Prishtinë
049369426
Lagjja e Doktoreve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »